Правила прийому

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює безпосередньо керівник, відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором упродовж періоду комплектації груп (червня-серпня) поточного року.

Перелік документів,на підставі яких здійснюється прийом дитини до дошкільного навчального закладу:

1. Реєстраційна картка

2. Медична довідка дитини певної форми (до вступу в ЗДО)

3. Ксерокопія свідоцтва народження дитини.

4. Паспортні дані батьків дитини.

5. Заява батьків або осіб, які їх замінюють, щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

Згідно рішенням Івано-Франківської міської ради від 31 січня 2012 року в м. Івано-Франківську впроваджено загальний міський електронний реєстр дітей на поступлення до ДНЗ міста. З 1 січня 2013 року набір дітей до ДНЗ відбувається лише відповідно до реєстру dity.if.ua.

Адреса ЦНАП:

м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 9 (стіл №12)
Телефони: 75-01-19, 75-20-41, 75-20-61
Графік: з понеділка до п'ятниці (9:00-16:00)

Заява на реєстрацію.pdf (завантажити)
НАКАЗ УОН.jpg (завантажити)
Про внесення змін до рішення №579-20 (31.01.2012).pdf (завантажити)
Рішення №579-20 (31.01.2012) - Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації.pdf (завантажити)

Ми турбуємось про наших вихованців навіть поза межами закладу тому ділимось своїм досвідом з Вами

дорогі батьки.

ПРОФІЛАКТИКА ТА ЗАПОБІГАННЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Ще до початку карантину вихованці КДНЗ 24 "Котигорошко" почали готуватися до Дня матері. Тому сьогодні під час он-лайн заняття з музичним керівником Христиною Василівною та вихователем групи "Сонечко" Наталією Миколаївною дітки продемонстрували свої знання та привітали своїм матусь та бабусь таночком та піснею.