МЕТОДИЧНА СТОРІНКА

Забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти є:

- забезпечення публічної інформації про діяльність закладу освіти (ст. 30 Закону України «Про освіту»),

Вебсайт zdo-24 kotyhoroshko.webnode.com.ua

- дотримання принципів академічної доброчесності у діяльності педагогічних працівників (ст. 42 Закону України «Про освіту»);

- запобігання та протидія булінгу (цькуванню);

- створення умов щодо професійного зростання педагогічних працівників (постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (зі змінами).

- внутрішній моніторинг якості освіти здійснюється відповідно до статті 48 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.01.2020 № 54 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти».

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.

З а в д а н н я:

1. Сприяти реалізації завдань Закону України "Про дошкільну освіту " та нормативно-правових документів про методичну роботу в дошкільному навчальному закладі шляхом вивчення, узагальнення та впровадження в практику діяльності педагогів надбань науки, педагогічних технологій, творчого підходу до розв'язання професійних проблем з педагогічними кадрами.

2. Формувати інформаційно-комунікативну компетентність педагогів як необхідної умови успішності професійної діяльності.

3. Створити умови для реалізації педагогіки партнерства - плідної співпраці з дітьми та батьками на засадах взаємної довіри й поваги.

4. Покращувати рівень сформованої життєвої компетентності дитини шляхом використання сучасних інформаційних технологій, впровадження інноваційних технологій та педагогічних ідей в освітньо - виховний процес.

Нормативно-правові документи, програми на які опирається заклад дошкільної освіти

1.  Основними нормативними документами, які визначають особливості організації освітнього процесу, життєдіяльності здобувачів дошкільної освіти та професійної діяльності педагогів є: 

• Закон України «Про освіту»;

 • Закон України «Про дошкільну освіту»; 

• Закон України «Про охорону дитинства»;

 • Положення про ЗДО; 

• Санітарний регламент ДНЗ. 

2. Інструктивно- методичні рекомендації МОН України «Про окремі питання діяльності закладів дошкільної  освіти у 2023/2024навчальному році» .
 3.Лист МОН України №1/7707-22 від 11.07.2022 «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану",№1/3845-22 від 02.04.2022 "Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні", Окремі питання організації безпечного освітнього простору визначено в листі МОН від 31.05.2023 № 4/1798-23 «Рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану», листі МОН від 20.06.2023 № 1/8820 «Про організацію безпечного освітнього простору в закладах дошкільної освіти та обладнання укриттів»
4. Нормативною основою організації освітнього процесу в ЗДО у 2023/2024 н. р. є Базовий компонент дошкільної освіти (далі — Стандарт), «Методичні рекомендації до оновленого Базового компонента дошкільної освіти». Освітній процес необхідно будувати за принципами опосередкованого навчання, діяльнісного підходу, партнерської взаємодії дитини та дорослого. Освітню діяльність планувати відповідно до наказу МОН «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності».

.

Орієнтовний план

підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік

ЗДО №24 «Котигорошко»

Організація освітнього процесу в ЗДО у 2023/2024 навчальному році  здійснюється відповідно до таких пріоритетних завдань:




Атестація 2023-2024 навчальний рік

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ(ДИТЯЧИЙ САДОК)№24 «КОТИГОРОШКО»

(ЗДО №24 «КОТИГОРОШКО»)

НАКАЗ

18.09.2023                                                                          Івано-Франківськ                                                            № 29 /о/д

Про створення та затвердження

атестаційної комісії І рівня

для атестації педагогів

ЗДО № 24 "Котигорошко" у 2023/2024році

На виконання законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", у зв'язку з уведенням у дію Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2022року № 805, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21.12.2022 за №1649/38985 та з метою організації атестації педагогічних працівників



НАКАЗУЮ:

1. Створити атестаційну комісію І рівня для атестації педагогічних працівників ЗДО № 24 "Котигорошко" у 2023 році, відповідно до плану.

2. Затвердити склад атестаційної комісії І рівня:

Оксана ДОЦЯК,директор ЗДО №24 «Котигорошко», голова атестаційної комісії;

Світлана ПАВЦЬО,практичний психолог, секретар атестаційної комісії;

члени атестаційної комісії:

Ольга ВАСЮТИН,вихователь-методист ,спеціаліст ІІ категорії;

Надія СМІЖАК,вихователь, голова ПК, спеціаліст І категорії;

Мар`яна СЕНИЧ,інструктор з фізкультури,спеціаліст вищої категорії.

3. Атестаційній комісії провести атестацію педагогічних працівників ЗДО № 24 «Котигорошко» відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 р., наказ № 8055, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 21.12.2022р.за № 1649/38985

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ЗДО №24 «Котигорошко»                                                                      Оксана ДОЦЯК

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ(ДИТЯЧИЙ САДОК)№24 «КОТИГОРОШКО»

(ЗДО №24 «КОТИГОРОШКО»)

НАКАЗ

27.03.2024                                                                     Івано - Франківськ                                                              № 15 о/д

Про результати атестації

педагогічних працівників

Відповідно до пункту 14 розділу ІІІ Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, на підставі рішення атестаційної комісії закладу від 25.03.2024 (протокол засідання № 3 )

НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

- Ніні МЕЛЬНИК, вихователю;

- Марії ЛЕСЬКІВ,вихователю;

- Романі ЛЕВКО,вихователю;

- Оксані ДЕЛЕТЮК, вихователю.

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

- Ользі ВАСЮТИН,вихователю-мнтодисту;

- Ользі ВАСЮТИН,вихователю;

- Ірині БОЧКУР,вихователю;

3.Видати атестаційні листи працівникам на руки і один в особову справу.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Директор ЗДО №24 «Котигорошко»                                                         Оксана ДОЦЯК

Ваш заголовок

Тут починається ваш текст. Натисніть тут і почніть писати. Тимэам тинкидюнт вяш ты ючю ийжквюы факёльиси рыпудяары эи эи йужто зэнтынтиаэ эжт ан мюкиуж граэкйж мэль про экз жкрибэнтур интылльэгэбат но ыльигэнди янвыняры мэдиокретатым зыд про модо адхюк зэнтынтиаэ ед йн натюм нолюёжжэ янтэрэсщэт.

Моніторинг якості освіти 


Реалізація річних завдань сприяла якісному та ефективному виконанню завдань, визначених Базовим компонентом дошкільної освіти, успішному розв'язанню актуальних проблем педагогічної теорії та практики, спрямовувалась на практичне застосування. Діяльність спрямовувалась на підвищення якості дошкільної освіти засобами ефективних педагогічних підходів у розвитку різних видів дитячих компетенцій.

В освітній роботі в групі дітей молодшого віку протягом року пріоритетним напрямком стало ознайомлення з дитина у соціумі та первинна соціалізація дітей. Внаслідок цієї роботи діти мають більш повні, ніж їх однолітки, уявлення про оточуючий світ та навички спілкування. Також результатом плідної роботи вихователя та помічника вихователя над формуванням культурно-гігієнічних навичок є досить високий розвиток самостійності дітей, сформованість необхідних навичок самообслуговування, і, навіть, початків взаємодопомоги. Проте, недостатньо сформовано у дітей уявлення про Всесвіт, дослідницькі дії, конструктивні навички, що свідчить про несистематичну роботу в даному напрямку.

Таким чином, у групі молодшого віку недосконалою є звуковимова дітей, розвиток зв'язного мовлення залишається проблемою. Потребує подальшої роботи формування комунікативно-мовленнєвої діяльності, елементарних уявлень про природу планети Земля, навичок дослідницької діяльності формування екологічної компетентності.

Багато уваги приділено патріотичному вихованню малюків, ознайомленню з культурою та традиціями українського народу. Діти легко спілкуються, будують висловлювання та роблять висновки, проте російською мовою, з українським мовленням наявні деякі труднощі.

Вихователі дітей старшого дошкільного віку багато уваги приділила формуванню у дітей зв'язного мовлення, тому рівень сформованості мовленнєвої компетентності дітей досить високий.. Діти мають розвинуті навички малювання, аплікації, дещо гірші – з ліплення. Проте не достатньо сформовані виконавські вміння, мало уваги приділялось театралізованій діяльності.

Разом з тим, слід зазначити, що потребує покращення робота з формування у дітей образного українського мовлення, зокрема, майже не вживаються малі фольклорні жанри, мова недостатньо виразна та образна.

В цілому діти старших груп підготовлені до школи.,

За дослідженнями практичного психолога, всі діти старших груп готові до школи.

Отже, в результаті проведеної роботи на кінець навчального року маємо такі якісні показники моніторингу рівня досягнень вихованців ЗДО:

Всі права захищені 2018
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати