МІНІ-ГОРОД НА ПІДВІКОННІ

МІНІ-ГОРОД НА ПІДВІКОННІ
На початку лютого вихованці під керівництвом вихователів почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на підвіконні.
Діти разом з вихователями влаштували яскраво прикрашений міні-город, де у контейнерах з ґрунтом на підвіконнях ростуть цибуля, квасоля, пшениця, горох. Діти спостерігають за етапами розвитку городніх рослин, записуючи (за допомогою вихователів) дослідницькі спостереження у зошиті. Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини — наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів взимку.